PATRONAT MEDIALNY

  

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!
Członkowie i Sympatycy Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, wszyscy zainteresowani ultrasonografią!

W ubiegłym roku mieliśmy nadzieję na poprawę sytuacji i zakończenie pandemii, jednak – jak wszyscy widzimy i świetnie wiemy – jesteśmy w trakcie ponownego znacznego nasilenia pandemii i jej trzeciej, cięższej fali.  Zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa jest po chorobie, duża część z nas jest już po szczepieniu, jednak wiemy, że nie zapewnia to pełnego bezpieczeństwa i dalszy przebieg pandemii nie jest w pełni przewidywalny.

Mamy nadzieję, że będzie lepiej i zaczniemy wracać do pewnej normalności, lecz możliwość zorganizowania Zjazdu w tradycyjnej formie we wrześniu jest mało prawdopodobna. Ponowne przeniesienie Zjazdu na następny rok spowodowałoby, że jeszcze bardziej ograniczylibyśmy nasze kontakty, do których jesteśmy jednak przyzwyczajeni. Powodzenie różnego rodzaju spotkań internetowych pozwala mieć nadzieję, że taka forma naszego Zjazdu daje możliwość wypełnienia pewnej pustki, chociaż nie zastąpi w pełni tradycyjnego spotkania i bezpośrednich kontaktów wszystkich miłośników ultradźwięków. Dodatkowo przesunięcie Zjazdu spowodowałoby, że znaleźlibyśmy się w dużym zagęszczeniu przeniesionych i planowych innych konferencji naukowych.

Po przeanalizowaniu całej sytuacji w obliczu nadal istniejącej epidemii COVID-19, po rozpatrzeniu dostępnych danych oraz po zapoznaniu się z opiniami ekspertów Zarząd Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego wraz z Komitetem Organizacyjnym Zjazdu podjął decyzję o zorganizowaniu
XV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w planowanym terminie,
jednak w formule on-line.

+ WIĘCEJ

Organizator

Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
Miejsce Zjazdu


Zapraszamy na spotkanie online